VIVATOUR REKOMENDUOJA
Eifelio bokštas. 1889 metais Gustavo Eifelio pastatytas 324 metrų bokštas atveria didingą ir nepamirštamą Paryžiaus vaizdą.
Luvro muziejus. Muziejus, visame pasaulyje garsėjantis viena iš vertingiausių meno kolekcijų, kuriam nuodugniai ištyrinėti vienos dienos nepakanka.Tai iš tiesų yra milžiniškas muziejus, jo ekspozicijos išdėstytos daugiau nei 60 tūkst. kvadratinių metrų ploto rūmuose.
Eliziejaus laukai. Tai bene geriausiai žinoma Paryžiaus gatvė, užtvindyta restoranais, kavinėmis ir madingomis parduotuvėmis. Plati ir tiesi tarsi styga alėja driekiasi nuo Santarvės aikštės iki Triumfo arkos.
Dievo Motinos Katedra. Tai žymiausia bažnyčia Paryžiuje ir puikus viduramžių architektūros pavyzdys. Šio viduramžių šedevro statybos prasidėjo 1163 m. ir truko 200 metų. Dievo Motinos katedroje buvo karūnuojami Prancūzijos karaliai.
Liuksemburgo rūmai. Ramus ir gražus istorinis Liuksemburgo kvartalas yra netoli triukšmingojo San Žermeno kvartalo. Šiuo metu parko supamuose Liuksemburgo rūmuose įsikūrę senato rūmai. Kadaise karališkajai šeimai priklausę rūmai revoliucijos metais buvo paversti kalėjimu.
Triumfo arka. buvo pradėta statyti paties Napoleono užsakymu ir turėjo būti skirta pergalei Austerlice paminėti. Tačiau statinys buvo baigtas jau nuvertus didįjį prancūzų karvedį. Triumfo arka gausiai išpuošta reljefais ir skulptūromis. Galima užkilti į apžvalgos aikštelę.
Monmartras. Monmartro kvartalas jau kelis šimtmečius garsėja kaip menininkų meka. Gatvės menininkai čia parduoda savo darbus. Kvartale galima aplankyti žymųjų Moulin Rouge kabaretą, Montmartro muziejų, taip pat Salvadoro Dali muziejų, kuriame sukaupta daugiau nei 300 šio garsaus menininko darbų kolekcija. Monmartro pažiba – Šv. Jėzaus širdies bazilika.
Pompidu centras. Pompidou kultūros centre rengiamos įvairios parodos. Pastatas išsiskiria savo eksterjeru: gan keistai atrodo architekto sprendimas jo sienas tarsi paremti vamzdžiais bei statramsčiais. Visos pastato komunikacijos, kurios įprastai būna paslėptos statinių viduje, yra iškeltos į išorę.
Santarvės aikštė. 18 a. pabaigoje Santarvės aikštėje (Place de la Concorde), pavadintoje Revoliucijos vardu, stovėjo giljotina. Čia buvo giljotinuoti Liudvikas 16, Marija Antuanetė ir kiti žymūs to meto žmonės. Vėliau aikštė pervadinta Santarvės vardu, joje buvo pastatytas daugiau nei 3000 m. senumo obeliskas – dovana iš Egipto.
Invalidų rūmai. Tai kvartalas, kuriam pavadinimas prigijo nuo Hotel des Invalides, t.y. apgyvendinimo įstaigos, Liudviko 14 pastatytos benamiams karo veteranams. Šalia yra karo istorijos muziejus bei keletas kitų muziejų. Kvartale taipogi yra Dome bažnyčia, kurios kriptoje ilsisi Napoleono palaikai.
Orsė muziejus. Populiariausias muziejus Paryžiuje po Luvro. Jame eksponuojami XIX – XX amžiaus pradžios prancūzų meninkų (Manet, Monet, Renuaro, van Gogo, Pissarro, Sisley, Degas, Sezano ir kitų) dailės, skulptūros ir kiti meno darbai. Muziejus įkurtas buvusioje traukinių stotyje.
La Defense verslo centras. Jeigu norite pailsėti nuo istorinio Paryžiaus, galite aplankyti modernų ir didžiausią Europoje verslo centrą La Defense. Visai neseniai šioje vietoje buvo fermos, lušnynai ir aplesti laukai, o dabar yra daugiau nei 70 plieno ir stiklo dangoraižių, nemaža jų dalis – aukštesni nei 150 metrų.
Bastilijos aikštė. Tai žinoma aikštė Paryžiuje, kurios vietoje kadaise buvo įkurtas Bastilijos kalėjimas. Tai – vieta, kuri glaudžiausiai susijusi su kone vienu svarbiausiu Prancūzijos istoriniu įvykiu – Didžiąja Prancūzijos revoliucija. Dabar aikštę, kurią puošia 52 m aukščio Liepos kolona, žymi vingiuota linija, rodančia buvusio kalėjimo ribas.
Disneilendas. Tai animacinių filmukų herojų vieta, kurią svajoja pamatyti ne tik mažieji keliauninkai, bet ir dauguma suaugusiųjų. Čia galima sutikti ne tik ančiuką Donaldą, peliuką Mikį, bet ir smagiai bei lėtai pasisupti atrakcionuose, ar beprotiškai palakstyti traukinukais po kalnelius.
Kilus klausimų, susisiekite su mumis:
+370 315 40113
+370 600 51135, +370 699 93183, +370 676 20069
info@vivatour.lt