Kuba – Karibų jūros perlas! Pamatyk, pažink egzotiškąją Kuba TIK už 995 EUR!

 kuba 2  848091_0_articledetail_270_008_5977685_Kuba_101_1711

Išgirdus žodį Kuba daugeliui jis siejasi su garsiuoju politiku F. Kastro, gyventojų spontaniškumu, gerais cigarais, nuostabiu gamtovaizdžiu. Tai vieta, kur nuolat šilta, kas ypač neįprasta Lietuvos klimatui.

Kuba yra sala – valstybė, kurią iš vienos pusės skalauja Karibų jūra, o iš kitos – Atlanto vandenynas. Tai didžiausia Karibų jūros sala ir šešiolikta pagal dydį visame pasaulyje.

Pačia pirmą dieną Kuboje susidursite su visiškai svetimu pasauliu ir priešingybių gausa: Kubos doleriais ir pesais, afrokubietiškais dievais, juodu humoru, kokteiliais vėsiuose viešbučių baruose,

hipnotizuojančiais muzikos ritmais, žavingais komplimentais, agresyviais pasisakymais ir draugišku pasitikėjimu savimi.

 

Pažintinė egzotinė kelionė Kuboje

9 dienų programa dabar tik nuo 995 EUR.

Data : Sausio 10 d. , vasario21 d.
1 diena
Grupė susirenka oro uoste iki skrydžio likus 3h. Išvykstama tiesioginiu skrydžiu į Varaderą. Įsikuriame viešbutyje.

2 diena
Po pusryčių vykstame į Havaną, kuri atmintyje tikrai išliks ilgam. Apžiūrėsime daugybe įžymių vietų: Senają Havana, Kapitolijų ir Revoliucijos aikštę. Valanda laisvo laiko pasižvalgyti po miestą. Aplankysime Romo muziejų ir pasivažinėsime per miestą senovinėmis mašinomis. Grįšime į viešbutį.

3 diena
Po pusryčių vykstame į Trinidado senamiestį, įtrauktą į UNESCO paveldo sąrašą. Pasivaikščiosime siauromis gatvelėmis nuo Cespedes parko iki pagrindinės miesto aikštės. Taip pat užsuksime į įžymiąją taverną Canchanchara. Vyksime į Sjenfuegosą – Pietų perlą, kur pasivaikščiosime pagrindinėmis gatvėmis ir aikštėmis, taip pat aplankysime Jose Martiego parką. Grįšime į viešbutį.

4-7 diena
Poilsis Varadere. Rekomenduojame išbandyti siūlomas papildomas išvykas, pavyzdžiui, išplauką į vietinių salų koralų rifus, kur galėsite ir nardyti. (Kaina nuo 80 EUR). Visas vietinių išvykų sąrašas bus pateikiamas kelionės metu.

8 diena
Po pusryčių paliekame viešbutį. Keliaujame į Varadero oro uostą. Pasirinkusiems prasitęsti kelionę – pervežimas į pasirinktą viešbutį.

9 diena
Atvykimas į Lenkiją.

✔️ Į kainą įskaičiuota:
 Tiesioginiai skrydžiai iš Varšuvos su reg. bagažu (20 kg/asm.);
 8n. viešbutyje su nurodytu maitinimo tipu;
 Pervežimai;
 Atstovo paslaugos

💲Avansas – 30 %

 

Užsakyti kelionę:

S.Dariaus ir S.Girėno 6b-15, Alytus LT 62137

Tel: +370-315-40113

Mob: +370-699-93183; +370-600-51135

El.paštas: info@vivatour.lt